Vino si tu pe pagina de Facebook pentru o stire de stiinta, explicata simplu, in fiecare zi!
Pagina de Facebook!
   
I
Fizica Povestita

Primeste gratis materiale

Clubul nostru este susținut de Asociația „Știința pentru toți”. O parte din contribuțiile financiare sau materiale către asociație (vezi aici) vor fi folosite pentru a-i ajuta pe tinerii iubitori de știință. Dacă vrei să faci un experiment sau vrei să cumperi o carte și nu ai bani suficienți pentru asta, sau îți lipsesc o parte din materiale, noi te putem ajuta. Pentru aceasta însă trebuie să te înscrii aici ca membru al clubului. Apoi ne poți scrie la emailul contact@stiinta.club sau intra pe forum la adresa http://forum.stiinta.club/viewforum.php?f=27. Aici trebuie să descrii simplu ce vrei să faci, iar noi îți putem cumpăra materialele de care ai nevoie sau cartea pe care vrei să o citești, în limita fondurilor primite ca donații. Poti completa si formularul de mai jos, vizibil doar daca esti deja inregistrat ca membru al clubului:

Abonează-te la newletter:

Caută în siteFormular de contact

Advertisment ad adsense adlogger